فیلم

حضور در رسانه است که با ارائه موضوع و محتوا در رسانه­ هاي ديداري و شنيداري
پاسخگویی رسانه ای

از جمله فعاليت­هاي مرکز ملّي پاسخگويي به سؤالات ديني، حضور در رسانه است که با ارائه موضوع و محتوا در رسانه­ هاي ديداري و شنيداري همچون رسانه ملّي، پيام نماي شبکه 2، راديو معارف و راديو قرآن اقدام به پاسخگويي به سؤالات مطرح شده مي نمايد.

سلام خسته نباشيد من خانمي 22 ساله هستم كه 2 ساله كه ازدواج كردم يكي از مشكلات من اينه كه وقتي با همسرم نزديكي مي كنم من خيلي دير اِرضاء مي شم و همسرم حتما بايد از راه نزديكي دهان و زبان منو ارضاء كنه حتي در اين صورت هم كلي سوزش دارم وقتي همسرم تلاش مي كنه كه منو ارضاء كنه من خيلي تمركز مي كنم كه فكرم فقط براي ارضا شدن باشه ولي همش اعصابم خرد مي شه و تمركز خودم رو از دست مي دم و خيلي كم تحريك مي شم چند وقت پيش يك صحنه اي ديدم در يك فيلم كه نزديكي 2 نفر در اون بود و وقتي من به ياد اون صحنه ميفتم خيلي زودتر ارضاء مي شم. لطفا كمك كنيد و به سئوالات من جواب بديد، آيا تمام خانم ها مثل من ارضا ميشن؟ آيا فكر كردن به اون فيلم براي راحت تر ارضاء شدنم مشكل نداره؟ آيا همه مثل من 10 دقيقه طول مي كشه كه ارضاء بشن؟ اگر جواب ديگه اي هم داشتين كه به من كمك كنه ممنون ميشم. التماس دعا

با سلام و آرزوي قبولي طاعات و عبادات شما در اين ماه عزيز؛ و تشكر به خاطر ارتباطتان با اين مركز؛
اگر مدت ارضاي شما در حدود 10دقيقه است، امري كاملا طبيعي و معمولي است. بسياري از زنان به زماني مراتب بيش از اين براي ارضا شدن نيازمندند؛ در هر صورت به نظرمي رسد در خصوص وضعيت خود تصوري نادرست داريد. با بهبود تكنيك ها و به كاربردن روش هاي مختلف بتوانيد به تفاهم جنسي بهتري دست يابيد.
ديدن فيلم هايي كه حاوي صحنه هاي مستهجن و غير اخلاقي است ،شرعا حرام است. بايد از اين امر پرهيزنماييد، همچنين يادآوري آن صحنه ها و تحريك جنسي از آن اگر به شكل اختياري باشد، هم از نظر شرعي ممكن است داراي مشكل باشد و هم از نظر اخلاقي. اگر به ايجاد نطفه و تشكيل فرزند منتهي شود، ممكن است عواقب بدي به دنبال داشته باشد.
پيشنهاد مي شود با بهبود تكنيك ها و تغيير روش ها به حل مشكل بپردازيد يا لااقل تصاوير و حالات روابط زناشويي موفق قبلي خود را براي خود تداعي كنيد، نه تصوير فيلم هاي مبتذل را يا تصاوير ذهني و خيالي از خود و همسرتان را در ذهن بپرورانيد و از تصوير افراد ديگر بپرهيزيد.