پاسخگویی تلفنی

به همت مرکز ملی پاسخگویی صورت گرفت؛
بخش ویژه پاسخگویی به سؤالات مرتبط با کرونا توسط روانشناسان حوزوی در مرکز ملی پاسخگویی راه اندازی شد.
طلاب روانشناس - پاسخگویی کرونا

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، از ابتدای انتشار ویروس کرونا، مرکز ملی پاسخگویی اقداماتی را آغاز کرد. تولید نرم افزار اندرویدی پرسش های کرونا، راه اندازی کانال های پاسخگویی تخصصی در اپلیکیشن پاسخگو، بارگذاری پرسش های پرتکرار در سایت پاسخگو، راه اندازی سامانه دورکاری پاسخگویی تلفنی و فعال تر کردن بخش مشاروه و روانشناسی مرکز از عمده ترین فعالیت های جهادی مرکز ملی پاسخگویی در مبارزه با ویروس منحوس به شمار می رفت.

در آخرین اقدام با بکارگیری روانشناسان حوزوی جهادی، در آی وی آر سامانه تلفنی یک بخش ویژه پاسخگویی به سوالات روانشناسی در موضوعات مشاوره فردی، خانوادگی، مدیریت استرس و نگرانی حاصل از بحران کرونا ایجاد شد.

هم وطنانی که در این زمینه سؤال دارند می توانند بعد از شماره گیری 096400 با وارد کردن عدد 7 به بخش مشاوره و روانشناسی وصل شده و از خدمات روانشناسان حوزوی بهره مند شوند. ساعت پاسخگویی نیز از ساعت 8 الی 14 و 16 الی 20 می باشد.

همچنین بسترهای فضای مجازی از طریق گفتگوی آنلاین به نشانی user.pasokhgoo.ir  یا دریافت اپلیکیشن پاسخگو از نشانی cafebazaar.ir/app/ir.pasokhgoo.app آماده خدمت رسانی به هم وطنان عزیز می باشد.

در سامانه پاسخگويي تلفني، سؤالات مراجعان به دو طريق گفتگوي زنده با کارشناسان و پست صوتي انجام مي ­گيرد.
پاسخگویی تلفنی

اين واحد با همکاري بيش از 300 نفر از فضلا و اساتيد حوزه علميه در رشته‌هاي مختلف علوم اسلامي، از طريق شماره تلفن سراسري «096400»، روزانه 12 ساعت، از ساعت 8 صبح الي 14  و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 20 شب و با استفاده از 300 خط تلفن در خدمت هموطنان عزيز مي باشد.

استقبال از اين سامانه، بسيار بيشتر از حد امکانات و ظرفيت موجود است؛ به طوري که در ماه مبارک رمضان بر اساس گزارش ترافيك سنجي شرکت مخابرات، روزانه بيش از 150هزار بار شماره اين مرکز از سراسر کشور گرفته شده است.

توفيقاتي که مرکز در طول راه اندازي اين خدمت کسب کرده است پاسخ­گويي روزانه به بيش از 6 هزار پرسش و بيش از 12 میلیون سوال در طول راه اندازي اين سامانه است.

در سامانه پاسخگويي تلفني، سؤالات مراجعان به دو طريق گفتگوي زنده با کارشناسان و پست صوتي انجام مي ­گيرد.