سؤال شرعی

در سامانه پاسخگويي تلفني، سؤالات مراجعان به دو طريق گفتگوي زنده با کارشناسان و پست صوتي انجام مي ­گيرد.
پاسخگویی تلفنی

اين واحد با همکاري بيش از 300 نفر از فضلا و اساتيد حوزه علميه در رشته‌هاي مختلف علوم اسلامي، از طريق شماره تلفن سراسري «096400»، روزانه 12 ساعت، از ساعت 8 صبح الي 14  و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 20 شب و با استفاده از 300 خط تلفن در خدمت هموطنان عزيز مي باشد.

استقبال از اين سامانه، بسيار بيشتر از حد امکانات و ظرفيت موجود است؛ به طوري که در ماه مبارک رمضان بر اساس گزارش ترافيك سنجي شرکت مخابرات، روزانه بيش از 150هزار بار شماره اين مرکز از سراسر کشور گرفته شده است.

توفيقاتي که مرکز در طول راه اندازي اين خدمت کسب کرده است پاسخ­گويي روزانه به بيش از 6 هزار پرسش و بيش از 12 میلیون سوال در طول راه اندازي اين سامانه است.

در سامانه پاسخگويي تلفني، سؤالات مراجعان به دو طريق گفتگوي زنده با کارشناسان و پست صوتي انجام مي ­گيرد.

از طریق سامانه شماره 30009640 یا سایت www.30009640.ir
پاسخگویی پیامکی

اين سامانه به منظور پاسخ­گويي به سؤالات فقهي (احکام شرعي) راه اندازي شده است  روزانه به بيش از هزار و پانصد سوال پاسخگویی صورت میگیرد.

پرسشگران گرامی می توانند از طریق  پیامک به شماره 30009640 یا طریق لینک زیر سوالات خود را مطرح نمایند.

کلیک کنید...

my.pasokhgoo.ir

"پاسخ­گوي آنلاين مرکز ملّي" سامانه­ اي است که با حضور روزانه 35 کارشناس به صورت زنده به پرسش‌هاي مخاطبان در محيط مجازي پاسخ مي­ دهد و تاکنون بيش از 188هزار پرسش را در حوزه­ هاي مختلف پاسخ­گويي نموده­ اند.
 کاربران و پرسشگران محترم می توانند از طریق  این لینک  پاسخ سوالات خود را از کارشناسان بخش پاسخگویی آنلاین دریافت نمایند. 

برای دریافت نسخه اندروید پاسخگو می توانید از طریق این لینک از کافه بازار دریافت نمایید

 

.:: پاسخگویی آنلاین ::.

 

 

 

اين واحد قديمي‌ترين و پرسابقه‌ترين واحد رسمي پاسخ­گويي ديني دفتر تبليغات اسلامي است
پاسخگویی کتبی

اين واحد قديمي‌ترين و پرسابقه‌ترين واحد رسمي پاسخ­گويي ديني دفتر تبليغات اسلامي است که از سال 1362 فعال بوده و حاصل تلاش اين گروه پاسخگويي به بيش از 400 هزار سؤال با موضوعات مختلف بوده است. جهت ارسال پرسش های خود می توانید از طریق این لینک اقدام نمائید.