طی جلسه ای در مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی برگزار شد؛
حجت الاسلام والمسلمین دکتر ثنایی طی بازدید از مرکز ملی پاسخگویی، آن را یکی از پرافتخار ترین مجموعه های دفتر برشمرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، طی جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر ثنایی «معاون محترم منابع انسانی دفترتبلیغات اسلامی» از فعالان مرکز ملی پاسخگویی در ماه مبارک رمضان و سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تقدیر به عمل آمد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین دکتر اصغری «رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی» ضمن تشکر از کارشناسان مرکز، به ارائه گزارشی از پاسخگویی در ماه مبارک رمضان و برنامه های اجرایی این مرکز پرداخت.

برگزاری هفت برنامه زنده و پخش همزمان در چهار بستر ارتباطی اینستاگرام، ایتا، آپارات و سامانه پاسخگو، تولید و تدوین 89 کلیپ با موضوع سؤالات پربسامد و انتشار گسترده در فضای مجازی، تولید 9 پادکست، طراحی 80 عکس نوشته با موضوع سؤالات پرتکرار، برگزاری دوره آموزشی تخصصی پاسخگویی احکام و ارائه آمار فراوانی پرسش های پاسخ داده شده گروه های مختلف، عناوین این گزارش است.

در ادامه جلسه حجت السلام والمسلمین دکتر علی اصغر ثنایی با بیان اینکه مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی یکی از پر افتخار ترین مجموعه های دفتر تبلیغات اسلامی است، گفت: اگر شخصیتی قصد بازدید از زیر مجموعه های موفق دفتر تبلیغات اسلامی را داشته باشد، یکی از جاهایی که می توان پیشنهاد کرد، مرکز ملی پاسخگویی است.

وی در خلال بیان خاطره ای از دیدار با رهبر معظم انقلاب دام ظله که ایشان سه ویژگی عالِم، عامِل و آگاهی از مخاطب را لازمه کار تبلیغ دانستند، گفت: فعالیت کارشناسان مرکز در حوزه پاسخگویی مصداق اتم و اکمل تبلیغ است.

ایشان در ادامه ضمن توصیه به روزآمدی و داشتن روحیه جهادی به کارشناسان مرکز بیان نمود: «هر زمان روحیه اداری آمد ما باختیم».

وی در قسمت پایانی سخنان خود، پاسخگویی در عرصه های میدانی مانند نمایشگاه کتاب را بسیار مهم برشمرد و تاکید کرد با حضور در این میدانها جایگاه روحانیت را در دیدگاه مخاطب تغییر می کند و مخاطبان ما ذهنیت مثبتی از روحانیت پیدا می کنند.

شایان ذکر است در این جلسه ضمن رونمایی از موشن معرفی مرکز ملی پاسخگویی، در انتهای برنامه از کارشناسان برتر در حوزه پاسخگویی و فن آوری اطلاعات تقدیر به عمل آمد.