مرکز پاسخگویی به سؤالات دینی

نتایج‌ آزمون احکام، ویژه‌ مبلغان پاسخگو به مسائل شرعی و متقاضی فعالیت در مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی اعلام شد.
مرکز پاسخگویی به سؤالات دینی

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از مشهد، حجت‌الاسلام علی اکبر روحانی‌مقدم، مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی گفت: نتیجه‌ آزمون احکام، ویژه‌ مبلغان پاسخگو به مسائل شرعی و متقاضی فعالیت در این نمایندگی که در سالن همایش های کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی نژاد برگزار شده بود، اعلام شد.

وی با اشاره به اینکه در این آزمون حدود 90 نفر حضور داشتند، گفت: این افراد در طول سال جاری در کارگاه‌های آموزشی گوناگونی با عنوان هایی مانند «بررسی علل اختلاف فتاوی مراجع، احکام معاملات و احکام بانکی»، «احکام ازدواج»، «احکام مطهرات»، «روش‌های ارتباط با مخاطب» و... با حضور اساتیدی چون حجج اسلام مخدوم، دارینی، عبادی، دوزنده فردوس، مجیدی و... شرکت کرده‌ بودند.

مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی ابراز داشت: این برنامه‌ با همکاری اداره آموزش‌های کاربردی و با هدف تأمین منابع انسانی متخصص پاسخگو به سؤالات شرعی و ارتقای دانش‌ها و مهارت‌های تخصصی ویژه‌‌ی مبلغان متقاضی انجام فعالیت‌های پاسخگویی در مرکز ملی پاسخگویی نمایندگی خراسان رضوی و سایر مراکز و مؤسسات، برنامه‌ریزی و برگزار شده است.

حجت الاسلام روحانی مقدم افزود: زمان و مکان برگزاری مصاحبه به زودی از طریق پیامک و هم‌چنین از طریق سایت رسالات در اختیار پذیرفته شدگان قرار خواهد گرفت.