تازه نشر

به همت مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی؛
بخش مکتوب و رسانه‌ مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی به مناسبت شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی، کتاب الکترونیک با عنوان «شهید سلیمانی» تولید و منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی، به مناسبت شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، بخش مکتوب و رسانه این مرکز کتاب الکترونیک با عنوان «شهید سلیمانی» را تولید و منتشر کرد.

بخش پاسخگویی مکتوب مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، به‌عنوان باسابقه‌ترین بخش مرکز، با رسالت پاسخگویی مطلوب به سؤاالات ویژه، عهده‌دار تولید محتوای غنی و منطبق با اصول علمی تحقیق در عرصه پاسخ به سؤاالات دینی است که در راستای توصیه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای حفظه الله تعالی، بر آن شد تا مجموعه پرسش و پاسخ‌ها را به‌صورت محصوالات متنوع و متعدد، در قالب کتاب و نرم‌افزار ارائه کند.

این کتاب در چهار فصل با عنوان های مکتب شهید سلیمانی، شهید سلیمانی در منطقه، شهید سلیمانی در سیاست خارجی و هدف شهید سلیمانی از اقدامات نظامی، به زیور طبع آراسته شده است. این اثر حاوی چندین پرسش و پاسخ حول محور سردار شهید قاسم سلیمانی است که با عنوان "شهید سلیمانی" تدوین‌شده است و رویکرد بخش مکتوب در تدوین این مجموعه رعایت اختصار در تعداد سؤال و ارائه پاسخ جامع و مستند است.

گفتنی است این کتاب با پژوهش حجت الاسلام علیرضا مظاهری، حسین دهقانی، محمد رضا عبدالله‌پور و خانم زهرا امینی و تصحیح حجت الاسلام روح الله جلالی اصل و علی انصاری پور در دی ماه 1402 منتشر شده است.

علاقمندان می‌‏توانند جهت استفاده و نشر این کتاب می‌‏توانند از طریق پیوند http://mmps.ir/MTNLR  فایل کتاب را دریافت نمایند.