پاسخ ارائه شده در پاسخ به سوال یک پرسشگر با مشخصات خاص می باشد لذا در صورتی که سوالی دارید از طریق درگاه های پاسخگویی پیگیری فرمائید.

من یه خانومی هستم که سرکارمی رم ازصبح تاساعت 6غروب وشهرم هم سرکارمی رود از صبح تاساعت 2بعدازظهر وقتی غروبها می رم خونه شوهرم ازمن توقع داره که براش غذادرست کنم من بعضی وقتا که خیلی خسته ام اگه انجام ندم بحث می کند با من ازشما کمک می خواستم بااین که شهرم احتیاج به پولم هم دارد

با سلام و آرزوي قبولي طاعات و عبادات شما در اين ماه عزيز؛ و تشكر به خاطر ارتباطتان با اين مركز؛
متأسفانه اطلاعات چنداني درباره وضعيت زندگي خودتان نداده و تنها به ذكر مشكل بسنده كرده ايد. يكي از وظايف مهم زن، اداره امورخانه است. شما هم مانند بسياري از زنان اين مملكت مشغول كار هستيد؛ اين نمي‌تواند مجوزي براي سرباز زدن از تنظيم امور خانه محسوب گردد و خواسته همسرتان خواسته اي نا به جا نيست. البته همسرتان نيز بايد در امور خانه شما را همراهي كند.
بايد از تجربيات ديگران در اين مزينه استفاده كنيد؛ به هر حال گمان مي‌كنم افرادي در كنار شما حضور دارند كه وضعيتي نسبتاً مشابه با شما دارند. بهتر است از آنان راه و روش كنار آمدن با اين قبيل موقعيت ها را جويا شويد. مي‌توانيد هر روز غذاي فردا را آماده كنيد.
اگر شوهر تان به درآمد شما محتاج است و اين منبع مي‌تواند شما را از وضعيت نامناسب نجات دهد ،با او به توافق درباره اين مسأله به آن پايان دهيد. برخي روش هاي ديگر در اين زمينه را از همكاران تان بخواهيد. براي ارايه اطلاعات بيش تر و دريافت راهنمايي كامل در اين زمينه با بخش مشاوره تلفني همين مركز با شماره 09640 تماس بگيريد.