مجلس یادبود مرحوم مدیر بخش جوامع مجازی مرکز ملی پاسخگویی از طرف ریاست مرکز برگزار شد.
مرحوم مجسن جنتی منش

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، مجلس یادبودی به مناسبت رحلت مرحوم حجت الاسلام محسن جنتی منش در نمازخانه مرکز ملی پاسخگویی از طرف حجت الاسلام علی مخدوم «ریاست مرکز» برگزار شد.

در ابتدای جلسه بعد از قرائت قرآن، حجت الاسلام دکتر هاشمی جزی «مسئول پشتیبانی علمی مرکز» مباحثی را حول فضیلت پاسخگویی به سوالات دینی مطرح کرد.

وی در ادامه از حجت الاسلام جنتی به عنوان دوست و همکار 20 ساله خود یاد کرد و بشارت همیشگی در وجه، جدیت در کار، تبلیغ جدی در فضای حقیقی و مجازی و دنیا گریزی را از مهمترین ویژگی مرحوم جنتی برشمرد و افزود:

ایشان با وجود اینکه فرصت هایی در زمینه جمع ثروت و مال برایش فراهم بود، لکن به آن پشت کرد و زندگی و وقت خود را صرف تبلیغ معارف اسلام، قرآن و اهلبیت علیهم السلام نمود.

حجت الاسلام هاشمی جزی رحلت ایشان را هم در روز عید سعید فطر را از الطاف الهی به ایشان دانست.

مسئول پشتیبانی علمی مرکز ملی پاسخگویی در انتها با اشاره به برادر شهید مرحوم جنتی گفت: به این خانواده باید احسنت گفت که یک فرزند در جزیره مجنون در هشت سال دفاع مقدس در دفاع نظامی به فیض شهادت نائل شد و فرزند دیگر در دفاع از حریم ولایت و جنگ فرهنگی حضوری بسیار فعال و چشمگیر داشت.

این جلسه با ستایشگری و ذکر مصائب و مناقب اهل بیت علیهم السلام توسط حجت الاسلام سید محسن طباطبایی به پایان رسید.

شایان ذکر است که مرحوم حجت السلام محسن جنتی از ابتدای فعالیت مرکز ملی پاسخگویی در حوزه فعالیت های مجازی مرکز حضوری تاثیرگذار داشت و فرصت های مختلف و متنوعی در عرصه پاسخگویی به سوالات دینی در فضای مجازی را راه اندازی و ایجاد کرد. ایشان بعد از عمری مجاهده علمی و بعد از یک ماه روزه داری و استغفار و پس از حضور در مرقد امام خمینی و تجدید بیعت با امامین انقلاب در روز عید سعید فطر به دیار باقی شتافت.  باشد که زحمات ایشان باقیات صالحات نزد خداوند متعال محفوظ بماند و از اجر اخروی بهره مند گردند.